AURUM CANTUS

AURUM CANTUS

Aurum Cantus 1994 yılında kuruldu. Tek hedefimiz ve seçimimiz yüksek kaliteli hoparlörler, alüminyum şerit tweeter'lar ve woofer'lar geliştirmek ve üretmektir. Bu nedenle, dünyanın birinci sınıf üretim ekipmanlarını ve elektroakustik test cihazlarını satın almak için büyük miktarda para harcadık ve uzun vadeli Teknik danışmanımız olarak birkaç elektroakustik uzmanı tuttuk.1997 yılında başarılı bir şekilde geliştirdiğimiz G serisi alüminyum şerit tweeter'ı piyasaya sürüldükten sonra ses alanında yüksek takdirler elde ettik. Daha sonra APR serisi alüminyum şerit tweeter ve AC serisi woofer'ları yine başarılı bir şekilde geliştirdik.


2001 yılından itibaren hoparlörler, alüminyum şerit tweeter'lar ve woofer'lar Aurum Cantus markasıyla büyük miktarlarda ihraç edilmeye başlandı. Şu anda 30'dan fazla ülke ve bölgede distribütörlük kurduk.


Ayrıca, teknolojide veya iş dünyasında başarılı bir şekilde tanınmış birkaç Avrupalı ​​ve Amerikalı hoparlör üreticisi ile uzun vadeli ve hoş bir işbirliğimiz var.


Aurum Cantus hoparlörleri birçok uluslararası ödül ve harika eleştiriler aldı .