MV ONE MASTER

MV ONE MASTER

MV ONE MASTER

  • $0,00


TEK YÖNLÜ KONUŞMACI

MV One Master, tek bir sürücüyle donatılmış, ayaklı bir hoparlördür: tam kapsamlı bir sürücü.

Bu 20 cm (8 inç) çaplı hoparlör, düşük, orta ve yüksek frekansları yeniden üretebilir. DAVIS Acoustics'in kurucusu Michel VISAN tarafından tasarlandı ve onun nihai yaratımını temsil ediyor (manyetik motorun boyutlandırılması, hareketli parçaların ağırlığı, malzeme seçimi arasında doğru uzlaşmayı bulmak için yaklaşık 1000 saatlik araştırma…).

Tüm bant genişliği tek bir yayıcı kaynak (tek bir hareketli bobin) tarafından yeniden üretildiğinden, audiophile için nihai bir arayış oluşturur. Bu, farklı sürücüler arasında çakışan frekans sorunlarını önler.

3 HOPARLÖR BİR ARADA!

TEKNİK VERİ:

Bass reflex : port in the front
Nom. power : 150 W
Max. power  : 200 W
Number of ways : 1
Number of drivers  : 1
Sensitivity  : 93,5 dB (in direct mode)
Frequency range  (+/- 3 dB) : 40 -20000 Hz

Speaker : full range 21 cm : 20 DE 8
Dimensions (cm) : 100 (h) x 27 in the front and 23 at the back (l) x 50 (depht)
Weight (kg) :  49 (one box)
Impedance : 8 ohms mini

Tek yönlü zemin tipi hoparlörün bu yeni versiyonu (ilki 2012'ye dayanmaktadır), hoparlörün tüm metal parçalarının topraklanmasına ek olarak, Doğrudan mod da dahil olmak üzere üç olası bağlantıya izin verir. Bu mod, kullanıcının amplifikatörünü herhangi bir elektronik bileşen olmadan doğrudan tahrik ünitesine bağlamasına olanak tanır. Bu, olağanüstü bir dinleme kendiliğindenliğiyle sonuçlanır (dinamiklerde kayıp olmaz!).

Küçük odalarda bu mükemmel dinlemeden yararlanabilmek için iki çalışma modu daha eklendi.

Hoparlörün çok iyi verimliliği, sabit bir empedans eğrisi ve doğrusal bir frekans yanıt eğrisi ile birlikte, bu hoparlörü, çok düşük güce sahip olanlar (tüplü amplifikatörler dahil) dahil olmak üzere piyasadaki tüm amplifikatörlerin ideal arkadaşı haline getirir.Etiketler: MV ONE MASTER