130 R0

130 R0

130 R0

  • $0,00


DUVAR İÇİ hoparlör , adından da anlaşılacağı gibi, duvara veya tavana yerleşik bir hoparlördür . Küçük bir ayak izi ve mütevazı bir tasarımla daha geleneksel bir hoparlörün yerini almasına izin verir.
130 RO kolayca sabitlenir, sadece 176 mm çapında mükemmel yuvarlak bir delik açmanız gerekir, ancak size yardımcı olmak için bir kağıt model tüm hoparlörlerle birlikte gelir.
Daha sonra yapmanız gereken tek şey, her pakette verilen kanca ile koruyucu ızgarayı sökmektir. Izgara çıkarıldıktan ve hoparlör kablolandıktan sonra (lehimleyerek veya terminal bloğu ile), yalnızca bir Phillips tornavida gereklidir. Bu durumda, 4 veya 6 vidayı (modele bağlı olarak) döndürmek yeterlidir, böylece küçük kancalar hoparlörleri girintilerinde sıkıştırmak için gelir.

130 RO gibi INWALL hoparlörler , yük hacmi ve filtresi optimize edilmiş kitap rafı hoparlörlerinin yerini almayı iddia etmez, ancak ses kalitelerine özel özen gösterilmiştir: Örgülü Kevlar fiber hoparlör, tekstil kubbeli koaksiyel tweeter.
Kullanılan hoparlörlerin kendine has özellikleri, neredeyse sonsuz veya azaltılmış arka yük ile eşit derecede iyi çalışabilecekleri anlamına gelir. Arka ses seviyesine bağlı olarak, bas frekansı seviyesi değişecektir.

Önerilen hacim: 130 RO için 8 ila 10 litre

TEKNİK BİLGİ:

Maksimum güç:  80 W
Gömme derinlik:  70 mm
Woofer:  13 cm Kevlar
Kesme frekansı:  55-20 KhZ
Verimlilik:  88 dB

Empedans:  8 Ohm
Duvar içi boyutu:  214 mm (D)
Gömme delik:  176 mm (D)
Ağırlık:  1,1 kg (parça)

Etiketler: 130 R0