170 RO

170 RO

170 RO

  • $0,00


IN-WAL L hoparlörü , adından da anlaşılacağı gibi, duvara veya tavana yerleşik bir hoparlördür . Küçük bir ayak izi ve mütevazı bir tasarımla daha geleneksel bir hoparlörün yerini almasına izin verir.
170 RO kolayca sabitlenir, sadece 200 mm çapında mükemmel yuvarlak bir delik açmanız gerekir, ancak size yardımcı olmak için tüm hoparlörlerle birlikte bir kağıt model teslim edilir.
Daha sonra yapmanız gereken tek şey, her pakette verilen kanca ile koruyucu ızgarayı sökmektir. Izgara çıkarıldıktan ve hoparlör kablolandıktan sonra (lehimleyerek veya terminal bloğu ile), yalnızca bir Phillips tornavida gereklidir. Bu durumda, 4 veya 6 vidayı (modele bağlı olarak) döndürmek yeterlidir, böylece küçük kancalar hoparlörleri girintilerinde sıkıştırmak için gelir.

170 RO gibi INWALL hoparlörler , yük hacmi ve filtresi optimize edilmiş kitap rafı hoparlörlerini değiştirmeyi iddia etmez, ancak ses kalitelerine özel özen gösterilmiştir: Örgülü kevlar fiber hoparlör, tekstil kubbeli koaksiyel tweeter.
Kullanılan hoparlörlerin kendine has özellikleri, neredeyse sonsuz veya azaltılmış arka yük ile eşit derecede iyi çalışabilecekleri anlamına gelir. Arka ses seviyesine bağlı olarak, bas frekansı seviyesi değişecektir.

Önerilen hacim: 170 RO için 10 ila 15 litre

TEKNİK BİLGİ:

Maksimum güç:  90 W
Girinti derinliği:  80 mm
Woofer:  17 cm Kevlar
Kesme frekansı:  50-20 KhZ
Verimlilik:  91 dB

Empedans:  8 Ohm Duvar içi
boyutu:  239,5 mm (D) Girinti
deliği:  200 mm (D)
Ağırlık:  1,4 kg (parça)

Etiketler: 170 RO