100 RE

100 RE

100 RE

  • $0,00


DUVAR İÇİ hoparlör , adından da anlaşılacağı gibi, duvara veya tavana yerleşik bir hoparlördür . Küçük bir ayak izi ve mütevazı bir tasarımla daha geleneksel bir hoparlörün yerini almasına izin verir.

100 RE kolayca takılır, yapmanız gereken tek şey 118 x 192 mm dikdörtgen bir delik açmaktır, ancak size yardımcı olmak için bir kağıt model tüm hoparlörlerle birlikte gelir.
Daha sonra yapmanız gereken tek şey, her pakette verilen kanca ile koruyucu ızgarayı sökmektir. Izgara çıkarıldıktan ve hoparlör kablolandıktan sonra (lehimleyerek veya terminal bloğu ile), yalnızca bir Phillips tornavida gereklidir. Bu durumda, 4 veya 6 vidayı (modele bağlı olarak) döndürmek yeterlidir, böylece küçük kancalar hoparlörleri girintilerinde sıkıştırmak için gelir.

100 RE gibi INWALL hoparlörler , yük hacmi ve filtresi optimize edilmiş kitap rafı hoparlörlerinin yerini alma iddiasında değildir, ancak ses kalitelerine özel özen gösterilmiştir: Örgülü Kevlar fiber hoparlör, tekstil kubbede ayrılmış tweeter.
Kullanılan hoparlörlerin kendine has özellikleri, neredeyse sonsuz veya azaltılmış arka yük ile eşit derecede iyi çalışabilecekleri anlamına gelir. Arka ses seviyesine bağlı olarak, bas frekansı seviyesi değişecektir.

Önerilen hacim: 100 RE için 3 ila 5 litre

TEKNİK BİLGİ:

Maksimum güç:  60 W
Girinti derinliği:  63 mm
Woofer:  10 cm Kevlar
Kesme frekansı:  60-20 KhZ
Verimlilik:  84 dB

Empedans:  8 Ohm
Duvar içi boyutu:  146 mm x 220 mm
Gömme delik:  118 mm x 192 mm
Ağırlık:  1,1 kg (parça)

Etiketler: 100 RE